Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg az eredeti szín jön...

Tényleg az eredeti szín jön vissza a VITAL REMOVER használatával?

Figyelt kérdés

Úgy értem.. mennyibe kerül, hátközépig érő sőtétbarna (majdnem fekete) hajra elég ha csak 1et veszek? és hol találok ilyet? tényleg az eredeti szín jön vissza roncsolás nélkül? mert én az eredetit szeretném visszakapni (szőkésbarna) nem akarok ráfesteni.. vélemények? tapasztalatok?


KÖSZI ELŐRE IS!


2010. júl. 2. 00:34
 1/1 anonim ***** válasza:

3-4 ezer foritnba kerül.

nekem a fekete hajamat kentük be ezzel és egyáltalán nem jött vissza az eredeti hajszínem.a fufrum szőke lett a többi pedig sötétbarna lett.szőkésbarna az eredetim.

barátnőmnek akinek szintén a fekete hajár kentük mahagóni vörös lett pedig neki is szőkésbarna az eredeti hajszíne.

a hajamat nem károsította annyi csak kicsit kiszáradt.

nekünk nem használt lehet neked használna

2010. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!