Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok házi maszkokat/pakolá...

Tudnátok házi maszkokat/pakolásokat/radírokat mondani miteszer eltüntetésére?

Figyelt kérdés
Az orromon az orrom melletti kis részen és az államon elég sok miteszer van de a lehúzós maszkok/tapaszok nem használtak eddig. Eddig nem nagyon próbálgattam nehogy rosszabb legyen viszont most hétvégén lenne egy kisebb nyaralás amin szeretnék jól kinézni.

#házi praktika #Miteszer eltüntetése
2019. febr. 25. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tünteti semmi el.

Ha tini vagy akkor természetes hogy vannak miteszereid. Zsíros bőr velejàrója.

Egy maszk és egy pakolás nem fogja eltüntetni. Kozmetikus kitudja tisztítani, de azzal számolnod kell, attól még hogy kitísztította a bőröd,

2019. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

* bocsi első vagyok, véletlenűl elküldtem. Itt folytatom*

Szóval hiàba nyomkodja ki a kozmetikus is. Vissza fog termelődni a miteszer.

Egészseges életmód tud javítani rajta. Kevesebb zsíros étel fogyasztás. Sok folyadék fogyasztás. Helyes arcápolasi ruti! Bőrtípusodnak megfelelő termékek hasznàlata.

2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szalicilsav.
2019. febr. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!