Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Végleges szőrtelenítésről mi...

Végleges szőrtelenítésről mi a véleményetek? Használ?

Figyelt kérdés

2019. márc. 1. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Majd 20 év múlva megírják.
2019. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :(
2019. márc. 1. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Végleges nincs, csak tartós.

Igen, használ. Nekem legalábbis bejött.

2019. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Végleges nem létezik, ez csak jó marketingfogás
2019. márc. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kezelések befejeztével nagyon lassan elkezdesz visszaszőrösödni. 3-5 év múlva ajánlott az ismételt kezelés.

Egyébként jó dolog, szép sima a bőröd, csak ezzel legyén tisztában, nem "végleges"

2019. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal olcsóbb venni egy IPL szőrtelenítőt.Fekete pénteken vettem egyet 50.000 Ft-ért 2 éve,ami életem legjobb döntése volt,de komolyan.

Nagyon sokat szenvedtem a férfias lábszőrzetemtől,a szőrbenövésektől,a kipattogzástól.

Utóbbi kettő egyáltalán nincs,a szőr a lábam legalább 1/3 részén egyáltalán nem nőtt vissza,a többi részén foltokban és sokkalta gyengébb,mint volt.Ja és egyáltalán nem fájdalmas a kezelés.Ahonnan egyáltalán nem tűnt el és nem is érzek változást,az a hónalj,de onnan 3 mp.alatt lekapja az ember a szőrt,az egyáltalán nem zavar.

2019. márc. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, megirnad, hogy milyen géped van?
2019. márc. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Philips Lumea-m van,még csak nem is a legdrágább fajta.Meg nyilván 2 év alatt még újabbak jöttek ki a piacra.
2019. márc. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!