Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Szerintetek mennyire...

Lányok! Szerintetek mennyire jó ez a hajstílus?

Figyelt kérdés

Kb 1-2 éve van ilyen lófarokba kötött hajam, de nem tudom hogy manapság ez még mennyire "divat", vagy hogy mennyire néz ki jól. Fej alakomhoz illik sok ember szerint de nem tudom eldönteni , hogy higyjek e nekik. Nektek mi a véleményetek róla ?

Kép : [link]



#konty #lófarok #férfi haj #férfi hosszu haj #kontyos haj #férfi kontyos haj
2019. márc. 5. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt: 16/F
2019. márc. 5. 19:17
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Nem tetszik. Olyan ápolatlannak tűnik. Ha mindig össze van fogva, akkor le is vágathatod.
2019. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem tetszik :) . Imádom amikor egy fiú így hordja a haját és a stílusához is illik.

20/L

2019. márc. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Gondolom ez egyénfüggő, de nekem szemely szerint valamiért nem is jönnek be a hosszú hajú pasik, ez a haj meg tenyleg nem. De ha azt mondod jól áll nekdd és jól erzed magad vele akkor hagyd meg 😊
2019. márc. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
En szeretem a hosszuhaju pasikat :)
2019. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen jó, ne aggódj miatta. :)
2019. márc. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Sokkal jobb lenne a tarkopasz inkább.
2019. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!