Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmann drogériákban lehet...

A Rossmann drogériákban lehet kérni parfümmintát?

Figyelt kérdés

Nagyon szertném megvenni a Police, To be a tattooart EDP-jét, viszont igen borsos az ára. Szeretnék belőle egy kis mintát, hogy megtudjam tartós-e.

Szerintetek ez lehetséges?



2019. márc. 6. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem sok helyen adnak már mintát, mert sajnos sok csóró ráment arra, hogy az ingyenes mintákat használja, nem vesz semmit. Van teszter, kipróbálhatod magadon és meglátod, meddig tart.
2019. márc. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ment a zöld. :)
2019. márc. 6. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rossmann-ba nem járok, de a DM-ben vannak mindig kirakva teszterek. Fújhatod magadra is, meg vannak kirakva kis papírcsíkok is, amikre lehet fújkodni. De ugyanígy a Douglas-ban is van.

Maximum elmész valami ilyen helyre, és jól befújod vele magad. Ennyiből már tudod majd, hogy milyen tartós.

2019. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Holnap mindenképp beugrok a Rossmannba, köszönöm neked is :)
2019. márc. 6. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tattooart-ot, hanem Ms. Beat-et vettem és még fürdés után is éreztem magamon egy kicsit, szóval elég tartós
2019. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A notinon lehet venni parfümmintat. Nézd meg, hátha van ebből is. Viszont érdemesebb több mindent venni, mert csak ezért nem éri meg rendelni.
2019. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5-ös ez jó hír köszönöm :)

#6-os köszi a tippet! Megnéztem, viszont nem találtam, de ha legközelebb megtetszik egy parfüm tuti ezzel kezdem :)

2019. márc. 6. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!