Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani jo sampont?

Tudtok ajánlani jo sampont?

Figyelt kérdés
Rengeteg sampont kiprobaltam már, némelyik jobb, valamelyik borzaszto, és én már nem várok csodát, hogy elmuljon a zsirosodás vagy bármi más,csak olyat szeretnék amitől tényleg szép a hajam. Nem zsirosodik már be aznap, nem kocolodik tőle és társai.Valakinek van valami bevalt samponja? Alapbol zsíros és korpás a hajam, nem száraz és nincs is eltorve. Viszont eléggé sok van ezért gyorsan gubancolodik. Bármilyen árkategoria jöhet.
2019. márc. 12. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a The Body Shop banános, gyömbéres és zöldteás sampona eddig bevált. A banános samponnal az én hajam kb 5 napig bírja zsírosodás nélkül és fényes lesz tőle, a zöldteással szintén ez van, a gyömbéres meg korpásodásra jó, egy időben kicsit nekem is korpás volt a hajam, de mostanra elmúlt. Nem tudod hogy a sampontól-e de én arra voksolok. Ez az átlagos méretű (250 ml) mindegyikből 2190 forint, lehet sok de ha csak ki szeretnéd próbálni, tesztelni akkor vannak ilyen 60 ml-esek amik ilyen próbára jók lehetnek. És ezek ha jól emlékszem akkor 990 Ft-ba kerülnek.Nekem tényleg használtak és remélem tudtam ségíteni.
2019. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a narancs sárga gliss kur vált be, puhi a hajam, meg a narancs sárga hajpakolása

Imádom.

2019. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta a Johnsons' baby natúr vagy kamillás sampont használom. Soha semmi problémám nem volt tőle.
2019. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!