Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan hamvasìtsam a szőke hajam?

Hogyan hamvasìtsam a szőke hajam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,vettem hamvasìtò sampont,ès balzsamot is,de nem csinàl semmit a hajammal....rajta kène hagynom pàr percig? Vagy majd több hajmosàs utàn fogom làtni az eredmenyt?

#szőke #hamvasìtòsampon
2019. márc. 13. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Milyen fajtát vettél? Ebből is létezik gagyi, és minőségi cucc.

Én ilyet használtam, ezt tudom ajánlani: [link]


Illetve ami szerintem a legjobban hamvasít, az a fodrászboltokban beszerezhető Kallos Florillum hamvasító folyadék: [link]

Ezt samponba, balzsamba kell belekeverni, vagy akár vízzel higítva nem kimosandó öblítőnek is jó. Ki kell kísérletezni, hogy neked hogy hat a legjobban.

2019. márc. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezt használom és nekem egyértelműen az igazai.

[link]

Szőke ombrém van, amúgy sötét szőke a hajam. Nagyon jó a fodrászom és gyönyörűen fest, de egy idő után azért megkopik a festés, mivel itt nem látszik, ha nő le nem fogok 1-2 havonta hozzá szaladgálni értelmetlenül festetni. Nekem pont a fodrászom mondta ezt a lehetőséget, hogy próbáljam ki. A cseppet is ajánlotta, amit az első válaszoló küldött, de nekem nem volt az igazai. Vettem utána egy sampont, ami volt a fodrászkellékesben. Pont ez volt az.

Nagyon, de nagyon bevállt. Igaz én rajta hagyom vagy 3-4 percig, de én a lehető leghamvasabb hatást szeretem elérni, hogy az egész hajam természetesnek tűnjön. Amúgy csak a festett részre viszem fel és rendes samponos mosás után. Ezt követően pedig jót tesz egy balzsamozás vagy pakolás, mert elég durva tapintású lesz amikor lemostad a hamvasítót.(ez persze csak a száradásig tart)

[link]

Pakolásnak pedig ez a legjobb.

[link]

Hajvégápolásra pedig ez. :)

2019. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, az a helyzet hogy èn külföldön èlek igy az itteni màrkakbòl tudtam valogatni, nem volt olcsò egyèbkènt, arra pròbàltam figyelni hogy jò sötèt lila legyen, ne csak ilyen orgonalila
2019. márc. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!