Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Óriási égés a bikini alatt?

Óriási égés a bikini alatt?

Figyelt kérdés
Sajna édesanyákat nehéz igazítani a modern világhoz. Vagy csak az én anyukám régi módi ? Elmentünk egy fürdőbe kicsit kikapcsolódni. Persze anyukám csupán a bikini vonalat szedte ki. És eléggé vastag fazonforma megmaradt,ami a fehér bikini alatt mikor vizes volt,teljesen átlátszóvá vált. Soha nem mondom anyukámat cikinek,de kellemetlen helyzet volt ahogy sétált végig a bazén szélén,és a férfiak ahogy néztek. O persze nem nekem ad igazat,hogy nem átlátszó. Már megajándékoztam kozmetikai utalvánnyal,hogy menjen el gyantara,de nem. Mit tehetek hogy ne forduljon elő? Már próbáltam vele beszélgetni is,amire a válasz hogy ő nem 20 éves,és nem divatozik. Egy lány

2019. márc. 14. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga...
2019. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha őt nem zavarja, akkor mi a gond? Ne hidd, hogy mindenki irtózik a szőrtől. Van akinek tetszik, pont ezért nézték.
2019. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Talán finoman rávezethetnéd, hogy akkor sötétebb bikinit vegyen fel, mert világos alatt nagyon látszik. Az egy dolog, hogy őt nem zavarja, viszont nemcsak magára kéne gondolnia, hanem arra is, aki mellett van. Legyen már egy kis önérzete és önkritikája. Ha világosat akar, akkor szedje le, ha nem, akkor vegyen sötétet.

Ha jó a viszonyotok, akkor mond meg a szemébe, hogy nagyon ciki ez így, ez már égő a mai világban.

2019. márc. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga hogy hogy hordja. Ne ezt kifogásold, hanem az átlátszó fehér bikinit. Vegyen másikat.
2019. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!