Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan szárazsampon aminek...

Van olyan szárazsampon aminek nincs, vagy gyenge illata van?

Figyelt kérdés

Amit eddig használtam azok közűl mindenek elképesztően erős illata volt és nagyon zavart.(Syoss, Avon, Schwarzkopf Got2b)

Van valami kevésbé illatosított?



2019. márc. 17. 21:35
 1/7 anonim válasza:
0%

Van egy Sanatopic termék, ami szappan, tusfürdő és sampon is egyben. A Sanatopic cuccok nem tartalmaznak illatanyagokat.

Itt találod: [link]

Tudom, hogy ez folyékony szappan néven fut, de tényleg tökéletesen megfelel samponnak is. Kíméli a bőrt.

2019. márc. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sima dm-es.
2019. márc. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kukorica keményítő. Abból van gyakorlatilag az összes bolti fajta is. Igaz, nincs spray kiszerelésben, így kicsit nehezebb felvinni.
2019. márc. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik citromillatú
2019. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
1#-es válaszoló vagyok. Rohadtul leszavazhattok, de a Sanatopic folyékony szappanja akkor is kiváló samponnak is és egyálatalán semmi illata nincs, nem szárít. A bőrgyógyászom ajánlotta. Egyébként megnéztem és úgy láttam külön sampont is árulnak. Erről viszont nincs tapasztalatom, de egy próbát az is megérhet.
2019. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

On: Hintőpor, csok jól fésüld ki ;)


Off:

#1-es a kérdező arra gondolt hogy milyen módszerrel lehet kitolni a hajmosást. A szárazsampon való erre, amit spay formában lehet kapni, de kiváltható például hintőporral.

2019. márc. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 1es.

Azért lettél lepontozva, mert a kérdező száraz sampont keres,nem pedig normális sampont.

A lepontozáson hőzöngeni azért elég vicces.. 😃😃

2019. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!