Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kéne egy fiatal lánynak...

Hogy kéne egy fiatal lánynak kinézni odalent?

Figyelt kérdés

Ez nekem elég kínos téma, a lényeg az, h csak bikinivonalam van, amúgy abszolút nem szőrtelenítettem még soha arrafelé...

Perverzek véleményére nem vagyok kíváncsi


2019. márc. 30. 14:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy neked kényelmes. A szőr azt a célt szolgálja, hogy védjen a káros behatásoktól. Pl, nehezebben fázol fel.

Van aki szőrösen hagyja, van aki leborotválja teljesen, és igazából van egy arany középút is.

2019. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%

Amilyenre szeretnéd, fazon, csupasz vagy hagyod úgy ahogy van

17/f

2019. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként meg ezzel kapcsolatba mi lenne a perverz? Előző voltam.
2019. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Es az nem ciki, ha marad ugy?

Egyebkent ugy ertettem, h nem kellenek olyan kommentek, h "kerek kepet, eldontjuk" stb...

És köszönöm a válaszokat!

2019. márc. 30. 14:11
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Egyáltalán miért érdekel? A saját egészséged a fontos, vagy mások véleménye? Amúgy ha pl strandra akarsz menni, és úgy látják, persze, ha nagyon nagy a szőr, eléggé szemet szúró és csúnya is, de ha bugyi alól nem látszik ki, úgy már nem annyira gáz. Első voltam.
2019. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
51%

#2es vagyok


Kit érdekel mások véleménye, ez csak is rád tartozik, hogy hogyan szereted

Én pl. a fazont preferálom egy lánynál

2019. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pl. teljesen leepilálom. A krém nem vált be, mert szúrt mikor nőtt vissza és a krém nem egészséges.

Az epilátor ugyan fáj, de megszokható, de egy hétig tart.

2019. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
0%
Nekem nagyon tetszene olyan lány, akinek szőrös :) Ne parázz :) Bár lenne ilyen lány...
2019. márc. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Úgy kéne kinézni, ahogyan ő szeretné. Ennyi.
2019. márc. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%

A normálisabb pasiknak tökmindegy, hogy nézel ki odalent. Persze ne legyen akkora őserdő, hogy ne találja meg a csiklódat, és ne kandikáljon ki a bugyialól, mert az nem szexy.


Bár én mar idősebb vagyok (25), és én a férjemet megkérdeztem, hogy szereti, mert nekem nem okoz gondot a szőrtelenítés, és diszkomfortérzetem sincs, ha szőrös, így teljesen rábíztam a döntést.


Azt válaszolta, hogy neki igazából mindegy, csak legyen igényes (ne legyen büdös es mint írtam ne kandikáljon ki a bugyi alól az őserdő.)


Először lekaptam az egészet, de állandóan hüvelyfertőzésem volt, es folyamatosan fel voltam fázva, úgyhogy már bő 2 éve ollóval rövidre vágom, és a bikinivonalat epilálom. Azóta semmi bajom nincs hálistennek, és a férjemnek is tetszik.

2019. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!