Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek arckezelésre...

Holnap megyek arckezelésre kozmetikushoz. Kell valamitől félnem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmitől se félned. Én már többször voltam de nekem eddig sose okozott nagy fájdalmat, talán kicsit kellemetlen volt amikor nyomkodta, és majdnem eltört az orrom :) (nem komoly). Attól is függ mennyi pattanásod és mitteszered van, de nem fog nagyon fájni simán ki lehet kírni, aztán a finom pakolás és maszírozás kárpótolja a végén.
2010. júl. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én sokszor voltam. Kozmetikusa válogatja,hogy mennyire fáj.

Én előtte beszoktam venni egy fájdalom csillapítot.De ki lehet birni:)


Mondjuk én voltam olyan kozmetikusnál is aki sebesre nyomta az arcom, iszonyat csúnya volt többet nem is mentem oda.Következő helyen alig éreztem vmit.Azóta oda járok:)

2010. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmitől nem kell tartanod.Egy jó kozmetikusnál minimális a fájdalom és szép,tiszta a bőrödnek megfelelő termékekkel ápolja bőrt.
2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bevallom, én életemben egyszer volt kozmetikusnál, kb 14 évesen, és nem volt jó tapasztalatom. Ez nem a kozmetikus hibája volt, hanem az enyém, pontosabb az volt a baj, hogy a bőröm rettenetesen érzékeny. A kezelés annyira fájt, hogy a könnyem is kicsordult (akarva-akaratlanul), utána meg még kb 2 napig iszonyat vörös volt az arcom a nyomkodások helyén, hogy addig ki se mertem menni az utcára, míg le nem csillapodott.


Azóta se "mertem" visszamenni kozmetikushoz, pedig az tény, hogy amúgy jót tett a bőrömnek.

2010. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!