Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A három módszer közül melyik...

A három módszer közül melyik a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

A tág pórusaimat és miteszereimet szeretném eltüntetni!

Melyiknek látható leggyorsabban az eredménye és hatásosak?

1;Dermofil paszta

2;Fáma pórusösszehúzó

3;3%-os folyékony hidrogén-peroxid.

Az utolsót nem én találtam ki,hanem itt olvastam egy régebbi kérdésben.

Szóval melyik a legjobb?

Ja és légyszi azt is írjátok meg,hogy mennyi és,hogy hol lehet őket megvenni!


2010. júl. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

én régen szerettem volna venni fáma pórusösszehúzót de nem tlaáltam,szerintem az lenne a legjobb mert azt lehet az egész arcra kenni,szerintem a dermofil pasztát csak kifejezetten pattira való,

a hidrogén peroxid meg miylen már az arcra?!!! vigyázz nehogy kiszőküljön az arcodon a szőr :D

2010. júl. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A hidrogén-peroxidot én is ma olvastam és én is meglepődtem,de ezt egy kozmetikus írta.

Itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..

2010. júl. 4. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
hidrogén-peroxid természetesen a mézben fordul elő, gondolom valami mézescucc
2010. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én írtam a hidrogén-peroxidot!De folyadékot és ne krémet vegyél ami a hajfestéshez kell!Bármelyik szakkönyvben benne van!Az interneten is!Nem szőkül ki,ahhoz nem elég tömény a koncentráció!De kiváló pórusösszehúzó és csak a pattanásra kend!Nem lesz baj vele!
2010. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Szeretnék kérdezni pár dolgot ha nem baj?

Mennyi idő múlva lesz látható eredmény?

Milyen gyakran kell kenni?

Le kell mosni vagy éjszaka fenn lehet hagyni?

Tényleg semmi kárt nem okoz?

Csak a tág pórusokra lehet használni,vagy a gyulladt pattanásokon is hatásos?


Jó lenne,ha tudnál válaszolni ezekre a kérdésekre.

Előre is köszönöm!

Üdv!

2010. júl. 5. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy a fele kimarad,mert nem látom a kérdéseid:).A hidroén-peroxid a folyadék patikában max. 150 ft-ba kerül.Ha kitisztítasz egy miteszert vagy pattanást azonnal egy fültisztító pálcával kend le.Azonnal összehúzza és fertőtlenít is.Baktériumölő,mellesleg nem okoz hegesedést se.Nem fontos éjszakára fenn hagyni a hatását elég gyorsan és hatékonyan fejti ki.Én úgy szoktam,hogy vendégnél arctisztításnál leecsetelem,de utánna folytatom tovább,pakolás stb.Remélem nem maradt ki semmi.Sok sikert neked!

2010. júl. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!