Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első randim lesz ma egy...

Első randim lesz ma egy férfivel és kijött egy pattanás a cicim közé, picit felé. Valami ötlet, hogy mit csináljak? Jég, krém, bármi ötletnek örülnék. Köszi.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 10:01
1 2
 11/19 anonim válasza:
92%
Felnőtt nőként tudhatnád, hogy nincs varázsszer ami 1 nap alatt elintéz egy pattanást. Nem értem a kérdést, na mindegy.
2019. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Akkor pls normális válaszolók jelentsétek, hogy rossz kategóriában van. Köszi.
2019. ápr. 11. 10:35
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, elnézésedet kérjük, amiért a párkapcsolatok rovatban feltételezzük, hogy az ide írók párkapcsolatra vonatkoztatva írják a kérdéseiket. Kalandozások kapcsán ott a szexualitás témakör is, de ha csak a pattanás nyomtalan eltüntetésének gyors lehetősége érdekel (szituációtól függetlenül), akkor ott a szépségápolás rovat. A csak szex még mindig nem párkapcsolat.
2019. ápr. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
57%

Miért ne fekhetne le vele első randin?

Én sem voltam olyan egy bizonyos kor utàn, hogy nem húztam az időnket.

A gyerekem apjàval az első randin szexre került sor, 8 évig voltunk együtt.

Mostani pàrommal a màsodik randin, 4 éve együtt vagyunk, együtt élünk.


Kérdező, szerintem tegyél rà pici korrektort, csodàt nem tudsz tenni.

Kellemes szórakozàst. :)

2019. ápr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

“Egy 39 éves férfival” “Nem 14 vagyok”

Miért jössz folyton a korral? Szerinted egy bizonyos életkor felett már az első randin oda kell adnod magad? Semmi ismerkedést vagy ilyesmit nem művelnek a 30 felettiek? Kicsit el vagy tájolva.

Felnőtt létedre gondolhatnád, hogy nem tűnik el egyetlen nap alatt, meg egyébként is kit érdekel.

2019. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
90%
"A gyerekem apjàval az első randin szexre került sor, 8 évig voltunk együtt." - Mi az a 8 év egy élethez képest, amikor együtt öregedtek meg? Vagy az már nem divat?
2019. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Brutál jó volt a szex. :) Ha kapcsolat céljából randiztok és megvan a szimpátia, kémia akkor ha majd kapcsolatra kerül a sor, akkor lesz szex is, nem? Akkor miért ne lehetne már először, ha előbb-utóbb úgyis lesz? Ráadásul, ha nem illünk össze szexuálisan, nem tetszünk egymásnak meztelenül, akkor minek várjak a 3.-4. randiig? Mi az értelme? Az, hogy volt 3 felesleges randim, majd kiderült, hogy nem passzolunk? Derüljön ki minél előbb."Odaadom magam neki".. a férfi nem adta oda magát nekem? Nekem volt több orgazmusom, már bocs.
2019. ápr. 12. 10:34
 18/19 anonim ***** válasza:
89%
Ööö...most akkor gratuláljunk a jó dugásodhoz? Vagy nem értem...a "probléma" ugyanis gondolom megoldódott.
2019. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
13%

Egészségedre :)

Én is így vagyok vele, és voltam is mindig, minek raboljuk egymàs idejét?

Ha nem passzolunk, akkor derüljön ki az elején, minek vàrni.

2019. ápr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!