Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hova menjek megfizethető árú...

Hova menjek megfizethető árú végleges szőrtelenítésre? Nincs más megoldás?

Figyelt kérdés
intim területen teljes mértékben kezelhetetlen a szőröm. nagyon kellemetlen, konkrétan mintha drót lenne, olyan vastag és erős. nagyon óvatosan és körülményesen borotválkozok, már mindenféle bőrnyugtató rutint kipróbáltam hozzá, de hiába. olyan erős a szőr, hogy borotválni is fáj, ráadásul utána az egész szeméremdombomon begyullad a bőr, rettentő érzés. teljesen nem is lehet leborotválni. és másnap már több millimétert vissza is nő. gyantázni is próbáltam, nem szedi ki, akárhányszor csinálom, és a fájdalom közel elviselhetetlen. Nem is kell mondanom, szőrtelenítő krém semmit nem ér, nem is szeretnék arrafelé sok ilyen szert kipróbálni. Egyszerűen kifogytam az ötletekből. a nemi életemet óriási mértékben rontja ez, és már nagyon elegem van az egészből. Úgy érzem hogy csak a végleges szőrtelenítés maradt, ami nagyon drága, és nem is tudom hogyan rukkoljak elő ezzel a szüleimnek (19 vagyok). főleg mert egy alkalom nem ér semmit, de mégis 20 ezer ft-nál kezdődik. Ezt megszorozva 6 alkalommal.. nem tudom megfizetni. Ismertek megfizethető árú végleges szőrtelenítést? vagy tudtok ajánlani valami más módszert? (nőgyógyásznál voltam, ő a borotvát ajánlotta továbbra is)
2019. ápr. 13. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagytok ennyire oda a kopasz p.náért. Fogj egy fésűt, ami felette van azt vágd le ollóval. Kéthetente ráérsz nyírni.
2019. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
14%
Nincs vègleges szőrtelenítés! Csak tartós!
2019. ápr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A végleges szőrtelenítés drága, gyűjts rá, szerintem megeri. Nekem ugyan nincs, de több barátnőm is megcsinaltatta különböző területeken, 10en éve nincs semmi problémájuk, annyit kell vele foglalkozni, hogy egy évben egyszer visszamennek "emlékeztető kezelesre".
2019. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hogyan alakultak a dolgok azóta, kérdező? Elmentél végleges szőrtelenítésre?
2021. máj. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!