Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi értelme van a szoláriumnak?

Mi értelme van a szoláriumnak?

Figyelt kérdés
Mikor fogják fel végre emberek, hogy többet árt, mint használ? Ugyanez vonatkozik a napozásra is... Miért éri meg a melanoma kockázata?
2019. ápr. 13. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Mi értelme a mérgező hajfestekeknek, csupa vegyszer tisztalkodo szereknek stb mikor mindezt természetes módon is lehetne?

Ok nem pont ugyanaz, de az emberek a szépséget sokszor előbbre teszik mint az egészséget. És egy barna bőr (enyhén barna) szinte mindenkinek szebb mint a fehér.

2019. ápr. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Sokan jobban tetszenek maguknak barnábban. Ennyi az össz értelme.


Aki eleve kreolabb típus, vagy gyorsan barnul, ezt nem fogja megérteni.

Nekem világos bőröm van, de nem égek le, hanem barnulok azonnal, amint kijön a napocska, elég napi 1 órát az utcán töltenem hozzá, nem is kell konkrétan napozni, nem is szoktam.

Emiatt sose gondoltam rá, hogy szoliznom kéne.

Viszont nem ítélem el, aki nem szeret fehér lenni, és inkább eljár heti pár percre.

Tisztában vannak a káros hatásaival, manapság már a csapból is ez folyik, csak van, aki így is bevállalja.

A dohányzás is káros, mégis rengetegen cigiznek, többen is, mint szoliznak, gondolom.

2019. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nincs min csodálkozni, hogy egyre több a bőrrákos. :(
2019. ápr. 14. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen imádom, ahogy süti a bőrömet, már teljesen transzba esek, amikor nekivetkőzöm! Csodálatos fél óra, hetente kétszer. A szórakozásommá vált. Elvarázsol a csövek kékes fénye, a kellemes fuvallat. A világ legjobb találmánya! Nem mellesleg a komedóimat, pattanásaimat is likvidálta.
2019. ápr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az anyajegyeidet viszont nem kíméli, úgyhogy vigyázz rájuk.
2019. ápr. 23. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyajegyem nincs szerencsére. A pofámról a rügyezést viszont csaknem 100%-ban eltüntette. Előtte váltásban dolgozhattak volna rajtam a kozmetikusok, most néha egy-egy. A kinyomott faggyúból gyertyát önthettek volna, annyi volt :). Béke poraikra, a szoli a világ nyolcadik csodája!
2019. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!