Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a frufrummal?

Mit csináljak a frufrummal?

Figyelt kérdés
Már kb. 7 hónapja növesztem és még csak az államig ér, és nem tudom hogyan rakjam el az útból :D Főleg hogy göndör is a hajam szóval még nehezebb a dolgom. Elszoktam csatolni de nagyon hülyén nézek ki és reggel nincs is rá időm. Nincs valami olyan módszer amivel nem kell szenvejek reggelente amíg le nem nő rendesen?

2019. ápr. 13. 18:08
 1/3 anonim válasza:
100%

Át tudom érezni ezt a szenvedést. Én mindig úgy oldottam meg hogy két oldalra raktam. Azt nem mondanám hogy szrul néztem ki, de amúgy rohadt szrul néztem ki. Úgy néztem ki mint egy fej függönnyel, hol mindjárt kezdődik az előadás.:D

De amúgy ha csatolva nem jó, akkor megpróbálhatod fel gumizni ha elég hosszú, vagy a fül mögé, vagy egy oldalra fésülni ami úgy néz ki, hogy jobb oldalon pl van a frufru és a bal oldalit rá viszed. Az viszont jól néz ki. Csak legyen kibontva a hajad.:)

2019. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mindig beletolok a hajamba egy napszemcsit, de ha az nem jó, akkor lehet hajpánt is, csak nekem a szemcsi praktikusabb.
2019. ápr. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2019. ápr. 14. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!