Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Colour B4 használat, vélemény?...

Colour B4 használat, vélemény? Lent a többi

Figyelt kérdés

Heló! Remélem valaki tud segíteni... Le lett szívatva a hajam, de sajnos csupa foltos volt (szőke, vörös és az eredeti is megtalálható volt....) Ráfestettünk egy vöröses-bár át. (tudom, hülyeség volt) a kérdés, hogy ha ezt használom valyon ugyanolyan foltos lesz az eredmény, mint festés előtt vagy azért kicsit egységesíteni fogja? Azt tudom, hogy utána nem érdemes festeni és szőkíteni, valamilyen világosbarna színező tennék rá.


A rosszindulatú megjegyzéseket kérlek tartsátok meg. A válaszokat előre is köszönöm!



2019. ápr. 14. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Hagyd beken a b4 is roncsolja... es valoszinu ugyanugy foltos maradna. Enis jartam mar igy tobb mint a fele hajam letort (fele masra tort, es vagathattam vallig erore...)

Fess ra egy feketet/sotet barnat es hagyd beken. Vagy bekelj meg ezzel a szinnel ami most van.

2019. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha foltosra lett szívva B4 után is foltos lesz. Csak azt szedi ki amit szőkítés után ráfestettél
2019. ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzáírni, hogy a szőkítés előtt is festve volt már barnára. Köszönöm a válaszokat!
2019. ápr. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!