Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani sampont...

Tudnátok ajánlani sampont gyorsan zsírosodó és egyben száraz végű hajra?

Figyelt kérdés
Amivel legalább 1-2 nappal ki tolhatnám a haj mosást. A mostani samponnal (Head & Shoulders) jó ha 2,max ritkább esetben 3 napig normálisan néz ki a hajam... Bár ez egyik Syoss samponra is ez elmondható.

#sampon #hajvég #zsíros hajtövek
2019. ápr. 19. 01:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen a hajtípusom, mellé még a hajam is vékonyszálú.

A hajmosást kitolni eddig semmivel sem sikerült, maximum egy nappal tovább volt vállalható.

Samponokból szilikonmenteseket keress, attól valamivel lassabban zsírosodik. Illetve nekem ilyen téren legjobban az egyik Balea Professional vált be (megjegyezhetetlen neve van, szóval inkább linkelem):

[link]

De a Fructis Hydra Aloe samponja is jó.


A hajad hosszára/végére használj balzsamot vagy pakolást (nekem a legtöbb balzsam kevés volt, így én pakolást használok), illetve ha nagyon száraz, olajat.

2019. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!