Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészségügyben vagyok és...

Egészségügyben vagyok és emiatt gyakran kell fertőtleníteni a kezemet. Tudtok olyan kézkrémet ami jó rá?

Figyelt kérdés
Olyan lenne jó, ami megfelelően ápolja a szétfertőtlenített kezeim esetleg valami jó zsíros krém. 20 éves vagyok csak és szeretném, ha nem 40-50 évesnek néznének ki a kezeim.

2019. ápr. 23. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Sanatopic bőrpuhító krém
2019. ápr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ami nekem bevált:

A Doktor sarok balzsam (tudom, hogy elvileg lábra van, de a repedezett, szétszárított kezemmel csodát tett), illetve a Lidl-es Cien SOS krém is nagyon jó.

Ez mindkettő nagyon zsíros, sűrű krém, én azt ajánlom, hogy csak éjszakára használd, mert sok idő mire beszívódik. AKkor viszont tehetsz rá bőven, húzz pamutkesztyűt, és az ágy sem lesz ragacsos. Reggelre rá sem ismersz a kezeidre, olyan puha lesz.

Persze ha napközben sokat fertőtleníted, akkor elkerülhetetlen h kiszáradjon, de így kordában tudod tartani.

2019. ápr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rettentően száraz kezeim vannak, főleg télen. Már rengeteg kézkrémet kipróbáltam, de csak pár akad ami tesz is valamit. Ezek pedig a Nivea, Neutrogena, illetve az Isanának van egy menta és mandarinos kézápolója, ami ilyen folyékonyszappan adagoló szerű flakonban van. :) A Niveát leginkább éjszakára ajánlom.
2019. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer a nursem kézkrémjét szeretném kipróbálni, de sajnos én nem engedhetem meg magamnak. Ezt nővéreknek fejlesztették ki direkt.
2019. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit csak lehet, gumikesztyűben csinálj, akkor nem kell annyit fertőtleníteni.
2019. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ


Utolsó:

Sajnos a rossz(vagy nem :D) szokásom, hogy gumikesztyű levétele után is fertőtlenítőzök.

Főleg miután elkaptam egy csúnya vírust

2019. máj. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!