Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotva által okozott problémá...

Borotva által okozott problémák ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos gyakran kell szőrtelenítenem és mivel rendszeresen kell megtennem, ezért nem tudok gyantázni, epilálni. Ugye ahhoz növeszteni kell. Így maradt a borotva. Attól viszont ki vagyok pattogva meg egyszerűen nem szép ott a bőröm. Néha akad 1-2 szőrtüszőgyulladás is. Létezik Valami csodatevő krém Vagy bármi, hogy ne legyen csúnya?
2019. ápr. 24. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél vezetékes komoly haj szakállnyírót Phillips Braun tökéletes , a natúr vágófejjel vágd amikor 3-4 napos a szőr . Olcsó hatásos nem kell kozmetikázni .
2019. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz. Nekem is hasonló, mondjuk nekem durvább, és más is van a háttérben, de többek között ez is. Ő ír fel krémeket is, meg gyógyszereket is. Én csak nemrég voltam először, szóval a hatékonyságáról nem tudok nyilatkozni, de egyelőre bizakodok. A doktornő szerint van még remény.
2019. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!