Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett hajra való samponnak...

Festett hajra való samponnak mi a hatásmechanizmusa?

Figyelt kérdés

Egyszerűen logikus dolgok alapján elképzelhetetlennek tartom, hogy 600 Ft-ért a gyártó egy speciális színvédő komplexet rak bele, és hogy attól tényleg nem, fakul a haj.


Most akkor vagy nincs is benne tisztító, vagy nem is tudom, szimplán csak ráírnak mindent.


Meg hogy nem értem, ha valakinek festett a haja, az attól még zsíros, meg vékony szálú meg száraz vagy bármi. Tehát attól, hogy valaki festi a haját, még nem múlik el a többi problémája.


Most akkor továbbra is használni kell például a zsíros hajra való sampont, vagy korpás az még égetőbb probléma, vagy akkor simán térjek át a festett hajra való samponra?


Egyikkel itt segítek, máshol ártok, másiknál meg fordítva. De együttes hatás sehol nem lesz.


Illet hogy akkor tegyük fel átlagos hajam van, de festett, akkor most komolyan melyik az a termék, ami színvédő?


Feltételezem ezt nem a Rossmann, dm üzletben találom.

hanem tudtok mondani Müller, Douglas vagy fodrászkellékes boltos márkát, szóval akkor drága kategória érdekel, gondolom az ér valamit.



2019. ápr. 27. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Annyi a dolog lényege, hogy a festett hajra való sampon nem oldja ki a festéket a hajból.

Pl egy head&shoulders, vagy wu2 simán fakíthatja a festett hajszínt. Ez különösen a vörös árnyalatoknál feltűnő, de nekem a feketét is barnára koptatta az előbbi, míg egy festett hajra való samponnál nincs ilyen probléma.

2019. ápr. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Örülök, ha ez neked tényleg bevált, de akkor nem értem hogyan tudnék például kedvezni a hajamnak, mert jelenleg jó minőségű "minden mentes" samponokat használok, mert csak ezektől nem viszket a fejbőröm.

Tehát:

Eucerin Dermo Capillaire 5% urea 3500 Ft

Mixa baby sampon 1000 Ft

SebaMed sampon 1400 FT

O'Rising gyógynövényes kúra család csilliárdokért


Ezek mind átlátszó, illatmentes kímélő samponok.


A festett hajra való samponok tudtommal mind kommersz (semmit nem figyelembe vevő) samponok, csak egy funkciót írnak rá, hogy védi a színt.


Rendben, abba hagyhatnám a hajfestést, tudom, ilyen áron abba is fogom hagyni, csak azért kíváncsi lennék, hogy valakinek bevált -e a fenti igényeimmel valami használható sampon?

2019. ápr. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!