Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen voros hajat lehet...

Egy ilyen voros hajat lehet csinalni sotetbarnabol? Megfogna ennyire, ilyen szepen?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2019. ápr. 27. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy meg lehet csinálni, egy jó fodrász képes rá, DE csak akkor, ha kiszőkíti előtte. Arról ne is álmodj, hogy a barna hajra csak ráken egy ilyesmi vörös festéket.. semmi nem látszódna, max egy kis vöröses fénye lenne tőle. Tehát mindenképpen szőkíteni kell ehhez a színhez azt a barna hajat.
2019. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor inkabb nem kell ilyen haj
2019. ápr. 27. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy gondolod. :)

Igazából megfelelő ápolás mellett egy festett haj is ugyanolyan egészséges és "nem megy tünkre".

2019. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A leszivatas miatt nem kockaztatnek, mert eleg dus es szep szinu a hajam, mindenki azt mondja, be ne festessem, mert mas meg pont olyanra festi, ami nekem van. Most hogy ez igaz e, nem tudom, de biztos hianyozna ez a szin, a voros meg nem er nekem annyit:)
2019. ápr. 27. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!