Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » The Ordinary termékeket be...

The Ordinary termékeket be lehet itthoni üzletekben szerezni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 30. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En skinsmartrol vettem
2019. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos nem, de a beautybay-en olcsóbban megtalálod, mint az itthoni oldalakon.
2019. ápr. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem lehet, Tinamu-rol, Skinsmart-rol tudsz rendelni, ezek mind magyar oldalak, és ha pesti vagy a Tinamunak üzlete is van és ott személyesen is meg tudod venni, a pontos címet nem tudom de ha ráguglizol megtalálod
2019. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!🙏🏼 sajnos nem vagyok budapesti, ezért úgy néz ki online vásárlom majd meg.
2019. ápr. 30. 22:23
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha rendelsz akkor legolcsóbb, ha közvetlenűl a deciem-től rendeled meg. Én ettől mindíg parázok szóval én nem mertem. A tinamu-nak nagyobb a választéka de kicsit drágább mint a skinsmart.
2019. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pesti vagyok, mindig rendelem, mert a bolt, akárhányszor voltam, szinte mindig ki van fosztva.


Többször volt olyan, hogy hétfő délelőtt megrendeltem, délután jött az email, hogy csomagot adtak fel nekem, másnap megint email, hogy csomagom érkezett.

2019. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, melyik oldalról rendelted?

Köszönöm mindenkinek a választ, mindenkinek ment a zöld kéz!

2019. máj. 1. 18:50
 8/8 anonim válasza:

"Pesti vagyok, mindig rendelem, mert a bolt, akárhányszor voltam, szinte mindig ki van fosztva."


van a skinsmartnak olyan opciója, hogy személyes átvétel Budán, nem is kell postaköltséget számolni.

2020. ápr. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!