Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszerekre, pattanások...

Mitesszerekre, pattanások után megmaradt hegekre bevált-e valakinek bármilyen házipraktika?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy rengeteg hasonló kérdés van a témában, de reménykedem, hátha van valami, amit esetleg még nem próbáltam és beválna. Rengeteg ötletet lehet olvasni, az élesztőtől a tojásfehérjéig... De nekem egyik sem vált be. A legdrágább kencéktől a filléres megoldásokig mindent kipróbáltam. Ja, és a kozmetikus sem volt eredményes. 26éves vagyok, nem vagyok már kamaszkorban, de napi szinten jelennek meg pattanások az arcomon, a mitesszerekről nem is beszélve. Jelenleg napi rendszerességgel friss citrom levével dörzsölöm át az arcom, tisztábbnak érzem, de a várt eredmény, miszerint pórusösszehúzó hatása van, elmaradt. Valakinél bevált ténylegesen valami, ami tartósabb eredményt is hozott?

#arcbőr #mitesszer #tág pórud
2019. máj. 3. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
La Roche Posay Effeclar Duo+ ha ez nem segít marad a plasztikai sebész...
2019. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,nem hallottam még róla, utánanézek. Na mondjuk szerencsére plasztikai sebészre nem lesz szükség 😁
2019. máj. 3. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Házipraktika nem vált be, de Skinsmart.hu-ról Geek&Gorgeous termékek: Cheer up hámlasztó (emellé kell fényvédő krém is, míg használod), B-bomb niacinamide+Zinc PCA szérum, aPAD azelain-származék szérum... Illetve én vizsgálatot is ajánlanék, hátha háttérben megbújó egészségügyi probléma okozza pattikat/mitesszereket.
2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 Utánanézek mindegyiknek. Hátha.
2019. máj. 4. 06:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!