Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom megnöveszteni a...

Mivel tudom megnöveszteni a hajamat? Mit használjak, hogy egészségesebb legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez tényleg gyakori kérdés. De annyiszor utánanéztem már, annyi mindent kipróbáltam, de kevés sikerrel jártam.


Kókuszolajat kentem a hajamra, attól puha lett és fényes, de nagyon kihullott. A ricinus olajtól is, szóval azt se kentem sokáig rá, így nem is nagyon nőtt tőle.

Inecto kókuszos samponját és balzsamját használom+hajmosás után, hajszárítás előtt hajolajat.

3 naponta mosok hajat, mindig szárítom, másnap vasalom egy kicsit.

Mit ajánlotok? Hallottam erről a rizs vízről, ez valakinek bevált? Mit használjak a hajamra, mit egyek, milyen vitaminokat? Tudtok mondani olyan hajvasalót, ami kevésbé roncsolja a hajat?


Bármilyen tapasztalot elfogadok! :D



2019. máj. 3. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyreszt amig ennyit szaritod, vasalod, sose lesz egeszseges. Kezdetnek nem tudom, milyen a hajhosszod, de ha lehetseges, akkor egy 10-12 centit vagass belole. Ezzel a karosodott, törött reszeket kiiktatod, tehat fel tud lelegezni a hajad. Es ezutan tudod elkezdeni tudatosan apolni es növeszteni. Amig a mar eleve karosodott reszektol varod, hogy nojenek es egeszsegesek legyenek, addig semmi nem fog tortenni.

Nekem hatkozepig ero hajam volt, a vege fele borzaszto karosodott formaban. Levagattam belole 20 centit kezdetnek. Utana a DM Haar Vital hajvitaminjat kezdtem szedni, illetve a hajszaritast es a hajvasalast teljesen kiiktattam az eletembol. Ezutan igazabol hajapolasi szereknel azt tartottam szem elott hogy ne legyen benne alkohol, ezen felül pedig fesuleskor mindig egy Gliss kur folyekony balzsammal kezdek, hogy veletlen se torje, tepje a hajamat a fesu, plusz minden masodik nap teszek a vegere olajat (jelenleg az İnecto arganolajat hasznalom). Plusz odafigyelek a taplalkozasra. İgy oktober ota 15 centit nott osszesen a hajam, nincsenek toredezett vegei, puha es tömött meg a vege fele is.

2019. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És nem zsírosodik a hajolajtól a hajad?

Meg valahol olvastam, hogy az se mindegy milyen a fésű. És sima hajkefét használok, te/ti?

2019. máj. 4. 14:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja, és kedves #1 válaszoló: a bőröd nem lett pattanásos a Haar Vital-tól?
2019. máj. 4. 14:45
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Told le 3mm-el az mindig jobb
2019. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En kiprobaltam ezt a rizsvizes dolgot, es szerintem jobb ha nem probalod ki! Nagyon oda kell figyelni hogy ne tul keveset, de veletlenul se sokat rakj a hajadra, mert en 2x hasznaltam, ket egymast koveto heten, es probaltam nem tul sokat tenni belole a hajamra de mivel ez egy ugymond protein kura a hajadnak nekem olyan szinten kiszaritotta a hajam, hogy kellett neki kb 2-3het ugy hogy minden hajmosasnal pakolast kellett ra tennem mire helyrejott es mar nem olyan a vege mintha es sepru vegez fogdosnam! Lehet masnak jo tapasztalatai vannak vele, de ha neked is hajlamos a toredezesre a hajad es kicsit is vekony szalu, mint au enyem akkor inkabb hanyagold ezt a rizs vizes dolgot!! Inkabb probald ki jogy hetente max. 1-szer vasalod illetve szedj vitaminokat en most ezzel probalkozom ! Hajra remelem sikerul megnovesztenunk a hajunkat!☺️
2019. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#3 válaszoló: huh, ezt még nem hallottam :O de köszi az infót

Egyébként nem mondanám vékony szálúnak a hajam, viszont folyton töredezik, és már kb fél éve alig nőtt (szerintem semmit. :'D)

Milyen vitamint szedsz most? Írj majd kérlek a fejleményekről, hogy mit vettél észre! :)

2019. máj. 6. 16:56
 7/7 anonim válasza:

Én is kipróbáltam a rizsvizet, sajnos nekem sem segített

Olvastam, hogy nem kell sokat, és csak kéthetente. Be is tartottam a két hetet, de sajnos ezek szerint a hajlamnak az is sok volt , mert nagyon letörött.:(

Viszont az egyik baratnomnek nagyon sokat segített, sokat nőtt a haja, pedig ő is szőkítí a hajat.

Szerintem mindenkinek máshogy hat :/

Viszont ha havi egyszer kiprobalod szerintem nem veszítesz semmit:) az elkészítéséhez avramlatosca YouTube videóját ajánlom!

2019. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!