Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem forog a hajgöndörítő, mit...

Nem forog a hajgöndörítő, mit csináljak? (Remington C606) 😨

Figyelt kérdés
2 éve kaptam karácsonyra, nem használtam valami sűrűn, de néha elővettem. Fenékig érő hajam van, így nehéz volt vele megcsinalni a hajam, de nagyon szép lett a végeredmény. Egyszer csak megállt nem forog se jobbra se balra. 😭😪 Nincs valahol ilyen szerelő vagy valaki aki meg tudja csinálni, vagy dobhatom is ki a kukába?😥

2019. máj. 4. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor még kellene legyen rá garancia. Keresd meg a jótállási papírját. Ha még érvényes, akkor vidd/küldd vissza, hogy javítsák meg vagy cseréljék. Ha már nem érvényes, vagy keress egy "kisgépszerelőt"/villanyszerelőt (valami céget pl.), vagy inkább Facebookon írd ki a saját ismerőseidnek, mert hát így nem bíznék meg idegenben. Meg azt sem tudjuk, hogy hova kellene menni megszerelni...
2019. máj. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!