Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus oljaból milyen pakolás...

Ricinus oljaból milyen pakolást készítsek a hajamra ha azt szeretném hogy gyorsabban növekedjen? Hogyan kell ezt felkenni a tövére vagy a végére? Hajmosás elött vagy után? Meddig hagyjam a hajamon? Közben legyen valami a fejemen? Bocsi sok kérdésért

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi lennék..
2010. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szárazon bedörzsölöd. Lekötöd egy kendővel 2-3 órára. Meleg samponos vízzel kimosod. Jó!
2010. júl. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam hogy pár evőkanál ricinus pár evőkanál olaj valamint tojás sárgája ezeket összekeverve langyosra melegítem , száraz hajamra felkenem jól belemasszírozom kb.3 órát hagyom hatni rajta és jó sok samponnal lemosom.
2010. júl. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész éjjel rajta lehet, reggel hajmosás. HA rákeresel a google-ban, kiad egy csomó tapasztalatot, ötletet, én is úgy találtam rá erre az ötletre. Akik használják, állítják, hogy használ.
2010. júl. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már nagyon várom hogy kipróbáljam :D ha vannak még ötletek akkor jöhetnek
2010. júl. 6. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!