Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy miután...

Miért van az hogy miután leborotválom a lábam másnap már kinő a szőr? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
vagyis nem nagyon de már szúr és nagyon rossz és ha minden nap leborotvalom nem csak este fürdéssel hanem tegyuk fel kedvem van délután és estére már szúr
2019. máj. 12. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Ha erős szőröd van gyorsan kinő. Nekem is...
2019. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is ugyanez. Gyanta és epillálás után is kb. 1, max 2 napig sima
2019. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Borotvával a szőrt NEM tövestől szeded ki, csak a felszínét vágod le. Ezért van az, hogy már egy nap után már nő és szúr.

Epilátort ajánlom neked.

2019. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen típus vagy, gyorsan nő a szőröd, vannak így "néhányan". Gyanta vagy epilátor.
2019. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez erős szőr sem kell. Kis szöszke vagyok, puha szőrzettel mégis fél napután már érezhető, hogy bújik elő.


Ez sajnos ilyen. Válts szőrtelenítési módszert. Gyanta vagy epilátor, bár fájdalmas de sokkal tartósabb eredményt ad.

2019. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek ❤️
2019. máj. 13. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!