Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A henna természetes? Melyik a...

A henna természetes? Melyik a legvilágosabb árnyalat? Hajszínező esetleg?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna hajam van és szeretnék világos hajvéget, de festeni nem szeretném. Még sosem használtam ilyeneket, szoval érdeklődnék, hogy melyik a legvilágosabb a hennák közül v a hajdzí ezők közül. Képet is küldhettek.
2019. máj. 19. 21:11
 1/1 anonim válasza:

Szia!

A henna teljesen termeszetes alapanyagokbol keszul, egy noveny szaritott levelebol. Altalanossagban voros szinure szinezi a hajad vagy borod szoval szerintem nincs vilagosabb arnyalat belole(ha van is szerintem az mar nem termeszetes henna).

A szokesbarna hajadat gyonyoruen befogna es nagyon szep szine is lenne csak utana varnod kell amig leno vagy teljesen kikopik. Szoval hogyha atmeneti szint szeretnel nem ajanlanam de ha hosszu tavra tervezel akkor mindenkepp jo valasztas. Henna port pedig netrol vagy helyi bioboltban esetleg talalhatsz.( csomagolasban altalaban benne van hogy kell osszekeverni, meddig kell rajtahagyni)

2019. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!