Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrászként lehet úgy csinálni...

Fodrászként lehet úgy csinálni hogy egy helységben van egy fodrászatom és egy illatszer boltom?

Figyelt kérdés

Tehát én fodrász vagyok jelenleg is a biohair-nél de szeretnék egy saját szalont és abban gondolkoztam hogy lenne maga a fodrászat és mellette még egy bolt ahol hajápolási termékeket árulnék(sampon,hajlakk,hajolaj...stb)

Ezt így egyszerre lehetne?


2019. máj. 20. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges, de ha mar termekeket is arulsz, az mar kereskedelemnek is szamit, mas szabalyok vonatkoznak ra. Es en a helyedben nagyon atgondolnam a sajat dolgot, mert urva nehez. Evekig csak viszi a penzt... utana persze jo, de az elso 2-3 ev embert probalo es nagyon gyotrelmes. En 1,5 evnel vagyok.... mar kb 10x majdnem feladtam. Es mindennap megkerdezem magamtol hogy ez tenyleg megeri? Ugyhogy csak akkor vagj bele ha kemeny vagy!
2019. máj. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ehez kellene a boltvezetői is?
2019. máj. 20. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!