Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Fodrászként lehet úgy csinálni hogy egy helységben van egy fodrászatom és egy illatszer boltom?

Tehát én fodrász vagyok jelenleg is a biohair-nél de szeretnék egy saját szalont és abban gondolkoztam hogy lenne maga a fodrászat és mellette még egy bolt ahol hajápolási termékeket árulnék(sampon,hajlakk,hajolaj...stb)

Ezt így egyszerre lehetne?

máj. 20. 08:49  Privát üzenet  

A válasz
Lehetseges, de ha mar termekeket is arulsz, az mar kereskedelemnek is szamit, mas szabalyok vonatkoznak ra. Es en a helyedben nagyon atgondolnam a sajat dolgot, mert urva nehez. Evekig csak viszi a penzt... utana persze jo, de az elso 2-3 ev embert probalo es nagyon gyotrelmes. En 1,5 evnel vagyok.... mar kb 10x majdnem feladtam. Es mindennap megkerdezem magamtol hogy ez tenyleg megeri? Ugyhogy csak akkor vagj bele ha kemeny vagy!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 20. 09:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tehát akkor ehez kellene a boltvezetői is?

# 2/2Időpont máj. 20. 10:07 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért van minden barack tusfürdőnek húgy szaga?
Dolgozik itt valaki LOreal, Wella, Schwarzkopf termékkel fodrászként? Ha igen, milyen áron szerzitek be ezeket a termékeket, kaptok extra kedvezményt a hivatalos árlistában...
Fodrász tanusítvánnyal dolgozhatok fodrászként saját üzletemben? Vagy csak a rendes fodrász oklevéllel?
Lábfertőtlenítő szer létezik?
Parfüm használata?
Budapesten hol lehet fodrászként állást találni hosszú távra?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!