Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomott pattanásfoltokat...

Tele kérdése:

Kinyomott pattanásfoltokat hogyan lehet halványitani, eltüntetni, hámlasztani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A gondom az,hogy 18éves vagyok,és még most is rengeteg pattanásom van kb 14éves korom óta.Régen tényleg rengeteg volt,most lényegesen az államon,és a szám körül van sok.Borotválkozás után eléggé irritáló.Nem birom ki,hogy amikor fehér a közepe ne nyomjam ki. Esetleg valami megoldás rá,hogy elhalványodjanak? Csodakrém,vagy valami más dolog rá? Esetleg ötletek hogy mi miatt jönnek elő?


2019. máj. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen csodakrém. Hámlasztás drága és nem gondolom, hogy jelentősen javítana. Hajlamos vagy rá, zsíros bőröd van valószínűleg.
2019. máj. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen eléggé zsiros a bőröm,pedig próbálok minnél kevesebb zsirosat fogyasztani,csak hát azt se tudom mit kéne vennem a boltba,mert napi szinten dolgozni járok épitkezésre,és ott sajnos a por is rászáll az arcomra,gondolom ez is lehet a gond.Reggel este megmosom alaposan,de napközben nincs rá időm a munka miatt.
2019. máj. 20. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Skinsmart.hu

Itt mindent megtalálsz.

2019. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első körben kozmetikust ajánlanék, de ha ezt nem szeretnéd, akkor Dermofilt (dmben vagy Rossmanban lehet kapni). Jól szárít. Segíthet még ha veszel valami aktív szenes natúr szappant (én Manna márkájút használtam) és azzal mosol arcot.

Cseréld minimum hetente a kispárnahuzatodat.

2019. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!