Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót lenne...

Jasmine999999 kérdése:

Milyen hajvasalót lenne érdemes venni a hajamra?

Figyelt kérdés
Egy régi van, amit le szeretnék cserélni, mert már nem jó annyira. Vékony szálú nagyjából egyenes szálas hajam van, de mindig egy csúnya hullám a végén, ami felhajlik, és a vállam illetve hátam miatt vasalás után is hamar visszaigruk. Rövidebb a hajam, váll alá ér picivel. Remington hallotam hogy jó? Demilyen fajta lenne alkalmas az én hajamra? Vagy hol lehetne ezt megtudni? Esetleg gőzölős vagy ionizálós hajvasaló vélemények?

2019. máj. 22. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A Remingtonok tényleg jók, nekem a Keratin Therapy vasalójuk van meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszú, szőkített hajam van és nagyon féltem. Azért ezt választottam, mert ez elvileg védi a hajat, kevésbé káros. Nem is törik a hajam, szép nagyon ha ezzel vasalom. Nem mellesleg negyed annyiba kerül mint egy márkás, gőzölős vasaló. Nézz utána, hátha neked is szimpatikus lesz.
2019. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En nagyon szeretem a gozolos hajvasalomat!

Puha lesz tole es tartosan egyenes pedig nekem alapjaraton gondor hajam van. Be lehet rajta allitani milyen hajtipusra szeretned hasznalni es pici fesu is van rajta, hogy konnyebben vasald.

Babylisses.

2019. máj. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. máj. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!