Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Győrbe szeretnek egy jo...

Győrbe szeretnek egy jo fodraszatot es kozmetikust, nem tul dragat. Van kedvenc helyetek ahova visszajartok, jok is es nem tul draga?

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 12:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A győri árkádban van Zsidró hajszalon:) Nekem tetszik vittem egy képet és ugyanolyan lett pedig más fodrász is nyirt a szalonba.. aki ottvan az hidd el profi és elégeett leszel..az árakra nem emléxem:( azóta voltam a pestibe is ott asszem 3-4000 de úgy emléxem 7000 volt győrbe de ez egyáltalán nem biztos szerintem inkább néz meg a honlapon. Kozmetikust sajnos nemtudok én falusi vagyok és a nagynéném (34)(pesti mesteribe tanult) szokott megnyomkodni teljesen megtisztitja az arcom másnapra meg egyszerűen fantasztikus..de mind1 szerintem keress egy jó szalont ami tiszta és azér valahogy kinéz ezek álltalában megbízhatok ésha a pattanásaiddal van gon akkor szólj a kezelés elött hogy a miteszereket is nyomja ki..nagyon sokan mégha szólsz se nyomják ki.. a pattanások a nagyok amik jól kiemelkednek és álltalában fájnak nekem olyanból nagyon kevés van a miteszer pedig azok a kicsi kis idegesítők amik százasával jönnek ki:S


Bocs ha hosszú lett csak segíteni próbáltam

2010. júl. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az Árkád mellett levő Király Fodrászalonba járok és meg vagyok elégedve vele.
2010. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!