Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a teendő a szemölccsel?

Mi a teendő a szemölccsel?

Figyelt kérdés
Van pár szemölcs a talpamon, járok vele dokihoz, meg mellette kenem... Kérdeztem a doktornőt, hogy máshol is jelenhetnek még meg? Azt mondta igen... Mondta, hogy kiskoromban kaphattam el a HPV vírust, és ha legyengül az immunrendszer, akkor jönnek elő, azt viszont már nem kérdeztem meg, hogy mit tehetnék az ellen, hogy újabbak jelenjenek meg. Ez a HPV vírus örökre megbújik a szervezetemben? Egész életem során előjöhetnek? :S:S:S
2010. júl. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, nekem azt mondták, hogy ez egész életemben jelen lesz a szervezetemben és bármikor előjöhet. Talán ebben hasonlít a herpeszre, nekem eddig kétszer jelent meg, mindkétszer egészséges voltam a szemölcsön kívül.
2010. júl. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez nem a legjobb hír... :S

Vannak emberek, akiknek egy herpeszük sincs egész életükben, nekem meg persze, hogy az is szokott, most meg már ez is... :S:S:@

2010. júl. 7. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tragédia hidd el,de a talpi szemölcstől meg kell válni.Folyamatos irritációnak van kitéve!Rajtam is rengeted van és nagyon idegesít,de a mennyisége miatt nem tudnak vele mit kezdeni.Nekem elöször a karomon kezdődött mostmár a hasam is tele van apró szemölcsökkel.
2010. júl. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Uhh... :S:S

Ez szörnyű, köszi a hsz-eket!

2010. júl. 8. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!