Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajkezelés?!

Keratinos hajkezelés?!

Figyelt kérdés

Segísetek kérlek!

Keratinos hajkezelés után meddig nem lehet sodium chloride-os samponnal mosni hajat??



#sampon #keratin #hajkezelés #sodium-cloride
2019. máj. 24. 22:38
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Mikor nekem csinálták, akkor 3 napig semmivel se lehetett, sőt azt is mondta a fodrász, hogy kerüljem a vizet, esőt mindent nyaktól felfele.


(Bár mindent betartottam, nálam az egyenesség 2 hét volt 20ezerért, pedig annyira nem hullámos a hajam.. )

2019. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom hogy 3 napig kb. Nem lehet hajat mosni kezelés utàn meg hogy kerülni kell amiben sodium-chloride van

De hogy utána meddig kell olyan samponnal mosni amely sodium-chloride-ot nem tartalmaz

És mikor lehet áttérni olyanra amiben van

2019. máj. 24. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:

Én magamnak csinálom de nekem bírja egyenes tőle

Van olyan sampon ami sodium-cloride nélküli

De most muszáj lenne áttérnem olyan samponra amiben van

Mert korpásodik nagyon a hajam és nem találok olyat sampon ami korpás hajra van amiben nincs sodium-cloride azert kérdezem meddig vagyok muszáj a hajkezelés után mosni olyannal hajat ami nem tartalmaz sót

2019. máj. 24. 23:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért mondják, hogy só és szulfát mentes samponnal érdemes mosni a hajad, mert ezek az anyagok rontják a kezelés eredményét. Tehát minél tovább mellőzöd annál tovább fog tartani a hatása elvileg. De ha ez számodra nem fontos akkor nyugodtan mosd a hajad 1 hét után amivel szeretnéd.
2019. máj. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!