Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfesték/színező lehet?

Milyen hajfesték/színező lehet?

Figyelt kérdés

Ha nem is pont ugyanolyan de ilyesmi:


[link]


Fodrász ezt kitudja keverni?



2019. máj. 28. 20:28
 1/4 Metionin ***** válasza:
Crazy color sky blue ilyen ha teljesen fehérre szőkített hajra tesszük. De sötétebbekből is ki lehet keverni szerintem bár én eleve sötétkéket használok, világos színekkel nincs tapasztalatom.
2019. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is crazy colorra tippeltem,mennyire tartós?
2019. máj. 29. 16:51
 3/4 Metionin ***** válasza:
Attól függ hogy mivel és milyen gyakran mosod, mert a sampon szedi ki. A kezdeti szép színe 1-2 mosás alatt megkopik de a nyomai elég nehezen jönnek ki. Minden színező úgy szép ha már egy ideje festi az ember és sok réteg halmozódik fel a hajon. Én használtam belőle capri blue-t, peacock blue-t, lilát és mostanában a nagyon sötét sapphire blue-t, kb. 1 hónapig nézett ki jól úgy hogy heti 1x mosom. De jó ideje már alfaparf revolution true blue-val festem kevés sapphire blue-val keverve.
2019. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! <3
2019. máj. 30. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!