Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen ennyire nagy és elektromos a hajam?

Figyelt kérdés

Sűrű és nagy a hajam és most vágattam, le szóval teljesen szét áll...

Eddig minden nap vasaltam, de az egy idő után tönkre teszi. Nálam a fésü hajszárító megoldás sosem jött be és ritkítani sem szeretném.

Valami másik ötlet?

Vagy ez így már sok lenne...?


2019. máj. 31. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is iszonyú elektromos volt a hajam mindig, vasaltam is évekig, de szintén szétroncsolódott.

Én egy ideje egyáltalán nem használok rá hőt (hajszárítót sem), így magától begöndörödik (egy ideig olyan “semmilyen” hullámos volt, de most már nagyon szép), és így általában nem száll. Ha mégis, akkor hajolajat szoktam rá tenni, ezt neked is ajánlom, szépen le lehet vele simítani a szálló részeket. Megpróbálhatod azt is, hogy befonod egy időre (az is hajolajjal együtt a leghatásosabb), attól is jobban összeáll.

Egyébként minél jobban kiszárítod a hajad (nem csak a vasalással, a hajszárítózással is), annál jobban fog szállni, úgyhogy javaslom, hogy csökkentsd a hő használatát, és hidratáld rendesen, akár hajpakolásokkal (a vasalás miatt különősen ajánlott...).

2019. máj. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!