Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti mit csinalnatok ha a...

Ti mit csinalnatok ha a kozmetikusotok nem beszelget veletek? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval mar masodjara voltam nala de semmit nem beszelgettunk.Csak megkerdezte hogy milyen kezelest csinalt a multkor meg hogy masnapra elmult e a pirossag.Es ennyi volt a beszelgetes.Egesz kezeles alatt csond van csak a radio szol.Viszont jol dolgozik.Meg se kerdezte hogy milyen a suli vagy hogy hany eves vagyok.Anyam szerint eleg parasztnak tunik a kozmetikus.Mit csinaljak?17/l
2019. jún. 7. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Speciel en utálom ha a fodrászom vagy a kozmetikus csacsogni akar volt hogy megkértem a dolgát csinálja ne akarjon trécselni.
2019. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
A kozmetikus nem társalkodónő. Azt a munkát végzi el, amiért fizetsz, nem feladata a lelkivilágod pátyolgatása. Anyád is egy egyszerű lélek lehet, ha ilyenekkel oltogatja a fejedet, hogy a kozmetikus "paraszt", mert nem társalog veled...
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

De miért kéne beszélgetni veled, és miért érdekelje, hogy mennyi idős vagy, meg milyen a suli? Beszélgetni a barátaiddal beszélgess. Ő a munkáját végzi. Azért is dolgozik jól, mert a csacsogás nem vonja el a figyelmét.

Én kimondottan élvezem ha csendben dolgozik a fodrász vagy kozmetikus. Nem paraszt a kozmetikusod. De nem is a haverod, hogy dumálgasson. Megfizeted a munkáját, ő elvégzi. Dumálni nem köteles.

2019. jún. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam olyannál aki folyton kérdezett, nekem meg csupa krémes szájjal fájdalmak közepette a legkevésbè sem hiányzott a beszéd, amúgy sem vagyok az a csevegős fajta, viszont a fodrászom köszön, megkérdezi milyen hajat akarok, a végén megkérdezi, hogy jó-e ìgy, elmondja az árat és elköszön - fantasztikus pali :D
2019. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem kötelessége beszélgetni és ezért egyáltalán nem paraszt.
2019. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
ha nem tetszik menj máshoz
2019. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog, ha nem beszélgetős típus, nincs ezzel semmi gond, semmiképp se vedd magadra.
2019. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Áldom az Istent, ha nem akar beszélgetni. Hagytam már ott azért kozmetikust, mert rohadt pletykás volt. Kikérdezte a vendégeit, utána kibeszélte őket a következőnek. Ez egy kis városban még gázabb, ahol rengetegen ismerik egymást. Belőlem ugyan nem húzott ki semmit, de undorítónak találtam amit a többi vendégével csinált, gondolom azért rólam is pletykált amit tudott. Pedig jól dolgozott, de emiatt már megutáltam hozzá járni. Hidd el, rosszabb az, ha nagyon erőszakosan beszélgetni akar.
2019. jún. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülnék.
2019. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Örülnék, mert utálom a kényszeres, semmitmomdó beszélgetéseket.

Miért kérdezzen a suliról? Nem tartozik rá.

A bőröd állapota a lényeg, nem a dumcsizgatás.

2019. jún. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!