Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti használtok ebben a melegben...

Ti használtok ebben a melegben hajszárítót?

Figyelt kérdés
Ha nem szárítom meg a hajam hajszárítóval akkor nagyon csúnyán lesz hullámos meg kócos. Ti mit csináltok a hajatokkal lányok? 21/L
2019. jún. 11. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hosszú hajam van, vastag szálú, elég sűrű is (nem brutális, de azért van elég) . A tövét szoktam megszárítani, mert máskülönben nagyon lehúzza a súlya és a fejemre lapul. Ez után be szoktam fonni két copfba, ha ezt nem teszem meg, néhol nagyon loknis lesz, néhol meg szinte szögegyenes, így viszont egyenletesen hullámos az egész. Éjszakára így szoktam hagyni, amennyire tud megszárad (kb félig), másnap közvetlenül indulás előtt bontom ki és még indulás előtt megszárítom. Télen mindig, nyáron pedig ha van időm és kedvem/hűvös van. Ha megszárítom teljesen akkor eléggé egyenes, amit nem szeretek, ráadásul száll össze vissza,így ezt csak végső esetben szoktam megtenni.
2019. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha elmegyek, akkor mindig megszaritom, ha csak itthon vagyok, akkor nem.
2019. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajszárítót hideg levegő módban használom, vagy ha megy a légkondi, beállok a kültéri elé, attól 2 perc alatt megszárad.
2019. jún. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
Nem. Télen sem használok.
2019. jún. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melegebben is
2019. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
Én csak az alsó 20 centijére mert ha magától szárad akkor kunkorodnak a végei, szárítva meg szögegyenes.
2019. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak megmosom, hagyom kicsit rajta a türcsit, óvatosan kifésülöm és indulok a dolgomra. Ilyen időben 15 perc alatt megszárad a napon, pedig elég hosszú és sok hajam van.
2019. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljes fodrász felszerelésem van több okból is.

Egyik: Magam csináltam az összes frizurámat, még a rövidebbeket is.


Sok ember hanyag önmagával szemben...


Meg buták is.


Hiszen vannak jó hajszárítók, amik nem csak forró levegőt fújnak.


Érdemes egy értelmes hajszárítóra költeni egyszer az életben s vigyázni rá.


A szárítás nem véletlen van.

A hajformázástól kezdve a fejbőr egészségéig.

Pl a nedves haj ahogy lelapul a bőr felszínére nem járja át levegő és bepállik.

Ez miatt zsirosodhat, korpásodhat, fellazulhat a bőr és akár hajhulláshoz is vezethet.


Nekem combközépig érő, rétegesen vágott hajam van, ferde fuffruval, amit több variációban tudok beállítani/beszárítani.

Nem festem, nem vasalom, egészséges.

Van hogy a legközelebbi kézre eső tusfürdőmmel mosom, aminek tartós illata van s a lényegre elég: Lemosom a koszt. 😁


26/N

2019. jún. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!