Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek megéri ennyi...

Szerintetek megéri ennyi pénzt kiadni egy arc maszkra?

Figyelt kérdés
[link]

2019. jún. 11. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem belefér. Az egyszeri használatra kiadagolt maszkok 8-10 milisek szoktak lenni. Ez kb 8 alkalomra elég, garnier maszk darabja kb 600, fátyolmaszkok 1000nél kezdődnek. Ugyanott vagy kb.
2019. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiadnék ennyit maszkra, de nem erre. Első összetevő: alcohol denat.
2019. jún. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kb. ennyi volt, amit én használok, 50 ml-es hidratáló éjszakai maszk. Már lehet egy éve is, hogy megvettem, de csak heti 1-2-szer kenem fel, vagy még ritkábban. Az ilyen alkalmilag használható, de elvileg erősebb hatású termékekért simán fizetek ennél többet is (alapos utánaolvasás és mérlegelés után), mert nagyon sokáig elég.


A Vichy fényvédőit néztem meg eddig tüzetesebben, azok összetétele sem túl jó. Most ránéztem erre az úgynevezett hidratáló maszkra... nem is értem.

2019. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz?
2019. jún. 11. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összetételét. Hogy hogy lehet egy hidratáló arcmaszkot telenyomni alkohollal. Ráadásul egy elég jó nevű márka esetében.
2019. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Tudod miért?

Mert full marketing termék.


+ azt rengeteg vevőnek nem tűntetik fel, hogy megfelelő folyadékbevitel kell a hatóanyagok felszívódása miatt. Ami az emberek 80%-nak nincs meg.


Másik: Mi miatt használod a maszkot?


Hyarulon-sav tartalma miatt?

Elárulom, hogy a maszkokból nagyon kevés hatóanyag szívódik be a bőrbe megfelelő folyadék mellett is, hiába van tele nyomva.


Szintén egy olyan kozmetikai termék, ami kuka, csak vannak rá buta emberek 😐

2019. jún. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én lassan ott vagyok, hogy semmilyen agyonreklámozott cuccért nem hagyok ott zsetont. már szinte az összes olcsóbb és nem egy drágább (akár gyógyszertári) terméket is kipróbáltam a bőrömre(arcomon), és 2 óránál tovább semminek se tartott a hatása. szóval én már szkeptikus vagyok :/
2019. jún. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem bőrápolásban ne sporolj! Sminken ruhán oké de börapolasban ne, érdemes kiadni max 10 ezerig annál feljebb ne ha csak sima arcmaszkrol van szo ami heti 1, 2 alkalomal kensz fel max 15-20p aztan lemosod a mindenapi arcapolasi termekekre 10 ezer felett is megeri hisz minden nap használod.
2020. szept. 12. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!