Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igy lehet vilagositani a...

Igy lehet vilagositani a hajam szinet?

Figyelt kérdés

Ha tobbszor befestem vilagosszoke festekkel a hajamat? Lesz belole valaha szoke? :(

Barna hajam van, a festett resz mar lenott, alul pedig meg fodrasz szokitette egy evvel ezelott.


2019. jún. 11. 18:31
 1/6 citromfűlevél ***** válasza:
33%
Így én úgy hallottam, hogy nem.
2019. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A hajad eredeti színe genetikai tündérkém, soha nem fog "átváltozni"... és képzeld nem léteznek egyszarvúk, pegazusok...


Festegesd csak.

Aztán pár év múlva hajápolás és hajproblémák miatt fogsz irogatni.

(addig talán megtanulsz legalább csak kérdést kiírni...)


Az meg gyenge kifogás "telóról írok"...


Viszont természetes úton tudsz picit árnyalatban világosodni: Többet kell napra menni és kiszívja.


Nekem barna combközépig érő hajam van.

Rengeteget vagyok szabadban, partokon a hétvégéken jó időben.

Pár tincsem ki is szokott szőkülni.

Mindig azt hiszik melír, pedig nem.


De ez se végleges, télen visszabarnul.

2019. jún. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kepzeld tunderkem, tisztaban vagyok azzal, hogy nem valtozik at az eredeti hajszinem.

Kepzeld, azzal is tisztaban vagyok, hogy a hajfestes karos, roncsolja a haj szerkezetet. Azt is tudom, hogy ha leszivjak milyen allapotu lesz a hajam. Ezert gondoltam, hogy ez kimeletesebb lenne, ha mukodne.


Az, hogy miert irok ekezet nelkul, nem feltetlenul azert van mert telefonrol irok, hanem mert igy kenyelmes, ezt szoktam meg. Ahhoz kepest megis el tudtad olvasni a kerdest, hogy hu de nem tudok irni. :)

De mindegy is, nem magyarazkodok.


Te is csak azert jarsz erre az oldalra, hogy itt eld ki a komplexusaidat...

2019. jún. 12. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen barna. Sötétbarna haj könnyen lesz szőke helyett sárga.

A világos szőke festék világosítani fog rajta, de nem olyan árnyalat lesz, mint amit szeretnél.

A világosbarna (sötétszőke), akkor egy bolti dobozos festék is leszívja. 2-3 alkalom után szőke lesz.

Persze ha nincs benne rutinod, akkor mindig benne van a pakliban, hogy csalódott leszel az eredménytől.


Egy jó fodrász meg tudja úgy csinálni balayage technikával, hogy elég fél évente festeni.

2019. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a balea hajszőkítő spray+samponját. Nekem bevált, látványos néhány használat után. Van youtube vidi is keress rá.
2019. jún. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a világosbarna hajamat egyáltalán nem szőkítette a szőke hajfesték, csak szivatással lesz szőkr.
2019. jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!