Napallergiám van?

Figyelt kérdés
Ki mit tud ajánlani nap allergiára? Azt gondolom hogy ez nap allergia de lehet csak azért ilyen a bőröm mert nagyon fehér? Körülbelül 2 napja mindenem kiütéses. Viszket is és nagyon piros. Mivel lehetne eltűntetni? Ki mit ajánl? Illetve olyan kérdésem lenne még hogy ki tudok feküdni így is napozni? Vagy várjak míg eltűnik? Köszönöm előre is az értelmes válaszokat! :)

2019. jún. 13. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nézesd meg bőrgyógyásszal. Kis piros pöttyöket már láttam naptól, de viszketést nem.

Ha nagyon fehér a bőröd, akkor használj napvédőt hétköznap is, ne csak strandra.

2019. jún. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen!
2019. jún. 13. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van napallergiam. Napozni TILOS! Ha nem akarod h megorulj a viszketestol.

Ellenszer nincs. Hasznalj naptejet es fokozatosan szoktasd a borod a naphoz. 10-4 ig tilos napozni!

2019. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2019. jún. 13. 12:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van. Viszket és terjed Napon ill. melegben. Nem szabad Napra menni. Ha nagyon bedurvul, Cetirizint lehet szedni, az allergia elleni gyógyszer, nekem azt kellett tavaly augusztusban, napi 1-et.


Lehet kapni kifejezetten napallergia elleni naptejet, Bioderma márka, patikában keresd!

2019. jún. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :)
2019. jún. 14. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!