Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színes ombre házilag?

Színes ombre házilag?

Figyelt kérdés

Világosszőke lapockám aljáig hajamba szeretnék kék hajszínezővel házilag ombrét festeni, lesz egy személy a segítségemre, úgyhogy nem egyedül

Kaphatnék tippeket, mivel lehet az átmenetet minél inkább lágyabbá tenni/technikákat ha tudtok festésre?



2019. jún. 15. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyet csináltam egy párszor.

Olyan típusú színezőt vettem, amit lehetett "pasztell"re csinálni, tehát adtak hozzá balzsamot, amit ha belekeversz, akkor pasztellesebb lesz.

Úgy csináltam, hogy a legaljára teljesen töményen kentem a festéket, aztán felfele haladva egyre több balzsamot kevertem hozzá és végül már kb csak balzsam volt.

Tök jól nézett ki

2019. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
balzsammal lehet higítani a színezőket, úgy csináld, ahogy az első írta.
2019. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, megfogadom majd a tanácsot!

Még annyi lenne a kérdésem hogy a hajra mivel érdemes felvinni a festéket? Kézzel/hajfestőecsettel/?

2019. jún. 18. 00:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kézzel csináltam, kesztyűben. Az ecset csak beszívja, több marad a belsejében mint ami a hajra kerül

(1. vagyok)

2019. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!