Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hide vagy meleg gyanta?

Hide vagy meleg gyanta?

Figyelt kérdés
2019. jún. 16. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
hideget maximum bajuszra szoktam használni, meleget otthon nem használnék.
2019. jún. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
meleget is lehet otthon! :) én már több éve használom. a balea illetve x-epil meleggyantákat. a balea-s mikroban is melegíthető azért jobb, az x-epil gyantapatront egy fazék forrá vízben fel tudod melegíteni és folyóssá tenni. használata egyszerű :) ha pedig rád ragad akkor babaolajjal lejön. a hideggyanta max bajuszra kisebb pehelyszőrökre való, nekem sehol se használt sose :D
2019. jún. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Meleg. Hideg nekem nem jött be, inkább csak rámragad de nem szed le semmit.

Lábamat szoktam otthon gyantázni, van hozzá x-epiles melegítőm (a megégést így teljesen elkerülve). Kb 4000ft volt pár éve, most sem adják sokkal drágábban. Fodrászkellékesben pedig van olcsón patron és csík nem muszáj márkahűnek lenni.

2019. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meleg gyantaa!!

Ezerszer jobb mint a hideg.

Fodrász kellékesben vettem egy 100ml gyanta melegítőt, hozzà 100ml patronokat és papírt.

Nekem bevált.

Azért is érdemes beruhàzni melegítőre, mert mikróban és vízben túl melegedhet, ès szuper kis égési sérüléseket szerezhetünk tőle. A gép pedig pont jó hőfokra melegíti! :)

2019. jún. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az X-epil meleggyantája vált be a legjobban.
2019. jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!