Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam most lett szőkítve és...

A hajam most lett szőkítve és ha vizes ilyen nagyon fura állaga van. (nyúlós, vékony) Fodrász azt mondta hogy elmúlik csak kezelgessem de én nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon megvagyok ijedve, ezelőtt nem volt szőkítve a hajam De két évig fekete volt. Itt bőgök egy órája de nyilván az nem hatásos módszer a haj gyógyulásának érdekében ezért tippeket várok, minden javaslatot szívesen fogadok

2019. jún. 17. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

Jól mondta a fodrászod. Szedj hajvitamint, igyál sok vizet, táplálkozz és élj egészségesen,ennyit a belső ápolásról.


Külső ápolás: Hajtípusodnak megfelelő sampon-pakolás-hajvégápoló. Márkát nem írok, mindenki mást szeret, az árkategóriát is te választod úgyis.

Ne vasald/göndörítsd, ha csinálod, akkor használj hővédőt. Óvatosan, jó minőségű fésűvel fésülködj, ne kösd fel túl szorosan a hajad. Így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja, és légy türelmes, rendszeresen ápold. Helyre jön a hajad, nyugi.

2019. jún. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Sunshinedoll ***** válasza:
96%

Ha nyúlik, akkor a fodrász bizony jól elrontotta a hajad. Nem lenne neki szabad nyúlósnak lennie.

Próbálkozz hajvitaminnal, tápláló maszkokkal, hátha segít. Aztán meg keress egy másik fodrászt.

2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarlak még jobban elkeseríteni de a fodrász pofátlanul a szemedbe hazudott. Nem fog elmúlni, ennek a hajnak sajnos már annyi úgy ahogy van. A nyúlós hajat az égvilágon semmi nem fogja rendbehozni csak ha levágod. Tapasztalatból mondom, egyszer nekem is ugyanígy leolvadt a fél hajam szőkítéstől. Tudom nem ezt akarod hallani de szerintem jobb ha őszinték vagyunk egymással, tehetsz rá akármilyen drága pakolást ugyanúgy 10 centis darabokra fog törni amíg le nem növeszted. Én azt ajánlom most vágasd le a legrövidebbre amit el tudsz viselni hogy minél hamarabb megszabadulj a szőkített résztől. Így is évekbe fog telni mire teljesen lenő, és addig az a haj törni fog mint az állat, de ha rendszeresen vágod legalább nem lesz gusztustalan. Sajnálom amúgy hogy ezt történt, én a helyedben visszakérném a pénzt ettől a fodrásznak nem nevezhető egyéntől aki tönkretette a hajad.
2019. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha nyúlos az régen rossz!!!

Össze vont osztàlyba jàrtam. Fele kozmetikus fele fodrász. Én kozmetikus vagyok, és volt egy óra ahol a fodrászosok pont erről tanúltak, hogy nem szabad hogy nyúljon a haj!! Még ki is próbàlták egy levágott tincsen.

Válts fodrászt!

2019. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek amit írt, szerintem várok egy két hónapot mivel nagyon nem szeretnék megválni a hosszú hajamtól. Addig kezelgetem, szedek vitamint, keratinos pakolást,olajozom és megteszek mindent. Azután meglátom:(
2019. jún. 17. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Milyen az a nyúlós haj?
2019. jún. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Hiába teszel rá bármit, a haj nem tud meggyógyulni. Ha nem vágatod le, majd letörik magától.
2019. jún. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Sok okos ember ahelyett hogy lepontoztok válaszolhatnátok a kérdésemre :)
2019. jún. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
^ [link] Ilyen.
2019. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!