Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Női elektromos borotva -...

Női elektromos borotva - hálózati létezik még?

Figyelt kérdés

Nagyot csalódtam a töltős Brown női borotvámban - mindössze két évet bírt ki, majd az akuja tönkrement - fél éves használat után egyre több időt volt töltőn, gyakran két napig, és kb. tíz percig működött, ami nem volt elég.:( Kínszenvedés volt a szőrtelenítés, soha többet aksi!

Ki volt az az őrült, aki kitalálta, hogy aksival működjön a borotva? Biztos férfi, vagy egy gyér szőrzetű nő lehetett. Hálózattal működő (klasszikus) úgy tűnik, már forgalomban sincs, vagy nagyon ritka. Vacak érzés, mikor az egyik lábad szép sima, a másik szőrös - de a borotva lemerült.

Nem érdekel, hogy egy női borotva rózsaszín, vagy hupilila, az a lényeg, hogy bármikor elő lehessen kapni, és üzemeltetni.

Ha tud valaki olyan helyet, ahol lehet kapni hálózattal működő női borotvát (10000 Ft-ig), az írjon!


2010. júl. 8. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
a női borotva ugyanaz mint a férfi borotva. csak más csomagolásban.
2010. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem teljesen, mert egy normális nőihez átlag négy fejet adnak, hogy mindenhol használható legyen. Egyébként, ez engem is érdekelne, nekem remington aksis van volt kb 10ezer, két éves és eleinte azt hittem az én agyam hagy ki, hogy rég töltöttem, meg ilyenek, de tényleg alig bír ki egy kis időt töltés után.
2010. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Végül is megoldódott, férfi borotvát vettem, Phillyps-et, természetesen hálózatit - és szuper! Tükörsimává varázsolja a bőrömet, sokkal simábbra, mint az előző női borotvám. A pajeszvágó részével meg a hosszabb szálakat (hónalj, intim terület) is le tudom szedni.

Ráadásul valamivel olcsóbb is volt, mint a női borotvák - bár nem rózsaszínű - de nem szoktam a borotvámat mutogatni:)

2010. júl. 22. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!