Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet hülye kérdés, de szerint...

Lehet hülye kérdés, de szerintetek gáz hogy saját magamnak vágom le a hajam?

Figyelt kérdés
Tényleg tök jó frizurát el tudok készíteni magamnak. Az indok, hogy a fodrász nem is úgy vágja le ahogy szeretném, a két hetente fix időpont nem mindig jó nekem. Nem is látom a közeljövőben a szabadidőm. Ha meg azt látom h már kicsit hosszú lenne és na elférne egy fodrász akkor ad időpontot jó másfélhétre és addigra meg olyan szinten megnől és nincs fazonja h nem tetszem magamnak és nem érzem is magam komfortossan. Ez okból kifolyólag tanultam ki a hajvágás rejtelmeit,de ezáltal kicsit fusztrál is hogy olyan bevett standard, hogy fodrászhoz jár az ember én pedig nem.. Persze aki kopasz az magától értetődő hogy magának vágja le, de itt frizuráról lenne szó. 21F

2019. jún. 20. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól meg tudod csinálni szerintem semmi baj nincs vele
2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod csinálni, az menő! Ha olyan a hajad, mint mindannyiunknak a 80-as években, amikor anyukánk azt hitte, hogy meg tudja csinálni... Na akkor gáz ;)
2019. jún. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ha jól meg tudod magadnak csinálni.

Ha én is értenék hozzá biztos hogy magamnak vágnám a hajam.

2019. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Párom is magának vágja a haját

Sztem tök menő ^^

Néha persze segítek ráigazítani(fülnél tarkónál, mert azt nem mindig éri el), de nagyon ügyes keze van hozzá

2019. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, így már egy kicsit megnyugodtam. :)
2019. jún. 20. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök klassz. Férfiak általában sokkal gyakrabban járnak fodrászhoz, anyagilag és időben is sokkal egyszerűbb neked, hogy otthon megcsinálod. Főleg ha gyakorlott vagy és jól is sikerül.
2019. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :), sok youtubos videót néztem és az inspirált, ha lehet így fogalmazni.
2019. jún. 22. 22:24
 8/10 anonim ***** válasza:
én is már tíz éve kb.
2019. jún. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz! Ha Neked úgy jó, akkor nem kell mások véleményével foglalkozni. Tök menő dolog, hogy magadnak tudsz "frizurát" csinálni. :)

El kell gondolkozni a fodrász szakmán... :)

2019. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi :) :)
2019. okt. 25. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!