Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell használni a natúr...

Hogyan kell használni a natúr henna hajfestéket?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Pl. Ilyen re gondolsz?

[link]

EZ egyszerű, mint bármilyen másikat, rákened teszel rá egy nejlon zacskót hogy melegen tartsa és vársz 2 órát majd lemosod. Egyébként van benne használati utasítás...


Sima hennaporból

(ilyen: [link]

Por+normál adag bazsam+3 citrom leve+igény szerint 2 csepp levendula vagy eukaliptusz olaj

ezt rákened, zsacskó, 2órát vász, lemosod.

2010. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
natúr, bőrre és körömre való hennaporból ne fess hajat, én is hennázok, próbáltam, másnap levághattam a szép 130 centi hosszú hajamból majdnem 80 centit, mert a fele kijött, csak is kizárólag HENNA HAJFESTÉKET szabad a hajra kenni, ne bánd meg teis, ahogy én megbántam
2010. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat:)
2010. júl. 26. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:

20:49

Én 2 évig festettem a szőke hajam vörösre sima porral. Soha nem volt vele gondom. Indiában több ezer éve így csinálják a nők. Gndolom nekik se.

2010. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor lehet nekem volt csak gond vele, midnenesetre olcsóbban kijössz a hajfestékkel, a hajfesték 2000 ft belőle, ha porból kevered meg annyi por kb 3000 forint körül mozog, és elég ritkán lehet beszerezni
2010. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!