Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha epilálok, akkor csak a...

Ha epilálok, akkor csak a bikinivonalat, és a szeméremdombot bírom leepilálni. Más is így van ezzel, vagy valaki az egészet leepilálja a nagyajkakkal együtt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont testhezálló kérdés, mert tegnap hajtottam végre a műveletet :P Igazából csak a bikinivonalat szabad epilálni vagy egy kicsit még beljebb, mert fenn áll a veszélye a tüszőgyulladásnak. igazából sztem ha lekapatod epilátorral a bikinivonalat a többit meg borotvával az már tökéletes. a nagyajkakat meg kerüld el epilátorral :D túlságosan fájdalmas, meg túl érzékeny rész. Esetleg ha nagyon kínozni akarod azt a területet is, próbáld a hideg gyantát, de ha nem muszáj, akkor inkább csak a borotva :)
2010. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szeméremdombomat úgymond muszáj epilálnom, mert a borotvától begyullad. A gyantát nem szeretem. Csak annyi a kérdés, hogy a nagyajkait epilálja valaki? Én nem bírom, annyira fáj, de nagyon bután néz ki, ha ott elkezd nőni a szőr, máshol meg csupasz, és nem szeretek naponta borotválkozni... :D
2010. júl. 9. 12:48
 3/6 A kérdező kommentje:
De köszi a választ, ment a pont! :-)
2010. júl. 9. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Úristen, dehogy! Már ez is sok nekem, amit leírtál. Az epilátor a lábra, esetleg karra való (bár utóbbi is mocskosul fáj, régen ott is használtam, aztán rájöttem, hoyg hülyeség) Nem tudom, ki találta ezt ki, hogy a nemiszervét kínozza vele, engem a gondolattól is kirázott a hideg, ahogy olvastalak. Hagyd békén a nemiszerved, esetleg vágd a szőrt rövidre, oldalt igazítsd meg - ha nagyon nem bírod ki, akkor meg max. borotva. Tövestől házilag ne tépkedd semmivel, akkor inkább kozmetikushoz menj - de az se lesz egy szép élmény.

Bónusznak egy cikk:

[link]

2010. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze egyetértek a cikkel, de magyarázd meg a macskának, hogy a víz nem bánt. Úgy értem vannak az emberek megszokott dolgaik, és úgy érzik jól magukat. Én is csak azért epilálom a bikinivonalam (és csak nyáron, máskor borotva) mert borzalmasan kipattog piros lesz és csúnya, ami bikiniben nem szép látvány. Ráadásul a fehérnemű is kidörzsöli olyankor és viszket tőle. Sztem az epilálás ilyen mértékben még életképes.
2010. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a cikket, és nem azért epilálom, hogy a barátomnak, vagy akárkinek megfeleljek, hanem mert nekem így tetszik. Ha divatba jönne a szőr olyan szinten, mint most a csupaszság, akkor sem lennék szőrös, mert nem tetszik. :-) És nekem semmilyen sebet nem okoz a borotvával ellentétben
2010. júl. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!