Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne ritkább egy...

Hogyan lehetne ritkább egy kicsit a hajam?

Figyelt kérdés

[link]


Ugyan ilyenre vágattam a hajam de legalább 2-3x ilyen dús és így csúnya,hogy lehet úgy ritkítani, hogy minden szál ugyan olyan hosszúságú legyen?


2019. jún. 25. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi megértem a problémádat. Nagyon is! Ugyan ilyen hajam van, úgy nézek ki némely frizurával, mint egy oroszlán:(( és még mások irígykednek és van képük azt mondani, hogy milyen jó dús hajam van!!

Na de: a lényeg, a ritkítás ugye nem jó. Gondolom ezt már te is megtapasztaltad. A vasalás meg nyilván nem ajánlott. Nagyon hidratáltnak kell lennie a hajadnak, ami másnak nem jó, mert lelapítja, az tökéletes. Nekem pl a ricinusolajtól lejjebb lapult és normálisabb lett a hajam amikor használtam

2019. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem lelapulos hajam van azzal nincs gond...de olyan sok van, hogy így is nagynak tűnik
2019. jún. 25. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálhatnál bele fonatokat, felső rétegből kontyot, az alsó réteg meg már nem lenne dús, ami omlama le, satöbbi. Gyönyörű tud lenni, és mások hiába próbálják, a fonás résznél már elfogy a hajuk.


[link]


[link]


[link]


[link]

2019. jún. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi de utálok fonni, én teljesen simán lógó hajat szeretnék csak ilyen dús hajjal csúnya
2019. jún. 25. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!